Akıllı İş Operasyonları Nedir

     

Akıllı İş Operasyonları Nedir?

Akıllı İş Operasyonları (Intelligent Business Operations) birçok uygulamayı tek bir çatı altında toplayan ve işletmelere 360 derece kesintisiz görünürlük kazandıran bir Software AG ürünüdür. IBO (Intelligent Business Operations), yoğun rekabet ortamında gerçek zamanlı olarak kazanca dönüşebilecek gelişmeleri sürekli takip ediyor ve yüksek derecede kişiselleştirilmiş satış ve pazarlama kampanyalarının, ilgili ekipler tarafından doğru zamanda, doğru yerde, doğru mobil müşteriye sunulabilmesini sağlıyor. Yasal düzenleme ihlallerini gerçekleşmeden hemen önce tespit edebilen ve risk yönetimi sayesinde gerekli önlemleri alabilen bu platform, iş süreçlerinin rotasını ve hızını da belirleyebiliyor.

akılli-is-operasyonları

Farklı uygulamaları tek bir bellek içi platformda bir araya getiren “Akıllı İş Operasyonları”, iletişim, depolama ve bellek içi büyük verilerin analizi için Terracotta Evrensel Mesajlaşma’yı ve Big Memory’yi kullanıyor. Fırsatları ve tehditleri algılamak ve kesintisiz mantıksal analizleri sürdürebilmek için Apama’dan faydalanan platform, geçmiş ve anlık iş süreçleri performanslarının hizmet seviyeleri doğrultusunda takibini Süreç Performans Yönetimi (PPM) ve Optimizasyonu ile gerçekleştiriyor. İş modellerinin keşfi ve görselleştirilmesi için de Presto’dan yararlanıyor.

Filed in: Akıllı İş Operasyonları, APAMA, TERRACOTTA, WEBMETHODS Tags: , , ,

Şunlara Göz Atın

webMethods Insight ile Hassas Veri Güvenlik Yazılımı webMethods Insight ile Hassas Veri Güvenlik Yazılımı
Apama Bloor Raporunda İlk Sırada Apama Bloor Raporunda İlk Sırada
Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor
Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara Sundu Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara Sundu   

 

 
   

 

         
 

© 2018 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu