[vc_row][vc_column width=”2/3″]

ARIS Kullanarak Büyümek için Yol Haritası ve SAP Uygulamaları

SAP kurulum ve uyarlamasının bir işletmenin ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebildiğinden emin olabilmek için kurgulanan iş modelinin gereksinimlerini ne şekilde yönetmek ve iletişimi nasıl kurmak gerekir? Değişimin etkisini optimize etmek için ve SAP’nin kullanım ömrü...

Software AG Greyhound Lines’ın BT altyapısını modernize ediyor

Kuzey Amerika şehirlerarası otobüs operatörü Greyhound Lines, BT altyapısını modernize etme kararı aldı. Yönetim, fiyatlandırma, müşteri deneyimi ve yük taşıma alanında birçok geliştirme gerektiren bu dönüşüm, Software AG işbirliğinde gerçekleşecek. Software AG’nin teknolojileriyle yenilenen...
[/vc_column][vc_column width=”1/3″]

Popüler Yazılar

GraphQL ile Esnek ve Modern API Geliştirmek

GraphQL modern ve esnek API geliştirmek için bir çok özellik sağlıyor. GraphQL ile daha az endpoint ve sadece gereken verileri sorgulayarak performans kazanın.

NGMN, Buluta Uyumluluk Manifestosu Yayınladı

NGMN yayımladığı Cloud Native Manifestosu ile bulut tabanlı teknolojilerin kullanımının benimsenmesini hızlandırmayı amaçlıyor.

Tenable, Ermetic’i Satın Alarak Bulut Güvenliği Tarafında Büyüyor

Bulut ve on-prem ortamlarında güvenlik açıklarını ve riskleri tespit eden ve yöneten çözümleriyle öne çıkan Tenable, bulut güvenliği çözümleri sağlayıcısı Ermetic'i satın aldı.

Kurumsal IT operasyonlarına Generative AI entegrasyonu: FMOps ve LLMOps

Temel makine öğrenimi (Foundational) ve ChatGPT gibi büyük dil modellerinin (Large Language Models) kurumlar tarafından iç süreçlere entegrasyonu: FMOps ve LLMOps nedir?

Spring Modulith: Modüller ve Event’ler ile Esnek Monolitik Uygulama Geliştirmek

Spring Modulith framework ile monolitik uygulamaları da modüller halinde organize etmek, tekrar kullanılabilir ve yeni gereksinimlere hızlı adapte olabilir kılmak mümkün. Yeni Spring Modulith framework ne getiriyor, modüller arası iletişim nasıl tasarlanıyor ve test nasıl geliştiriliyor?
[/vc_column][/vc_row]