eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik

     

eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik

e-Dönüşümün öncüsü eFinans, yeni kurumsal kimliğini açıkladı. eFinans yeni kurumsal kimliğiyle dinamizm ve mobiliteye vurgu yapıyor.

Müşterilerine, e-Fatura, e-Defter, e-Arşiv ve Kayıtlı Elektronik Posta (KEP) başta olmak üzere e-Dönüşüm ürünlerinde yenilikçi çözümler sunan eFinans, yeni kurumsal kimliğini duyurdu.

e-Dönüşümün öncüsü eFinans’ın geçtiğimiz hafta kamuoyuna açıkladığı yeni logosu içinde bulunduğumuz dijital çağın dinamizmini yansıtıyor. Yeni logo ayrıca eFinans’ın dijital çağa uyumunu da vurguluyor ve sade görünümüyle dikkat çekiyor.

eFinans internet sitesini de yeniledi

e-Dönüşümün öncüsü eFinans’ın hayata geçirdiği diğer bir yenilik ise, internet sitesinin yeni versiyonunu devreye almak oldu. eFinans’ın internet sitesinin yeni versiyonu sade tasarımıyla öne çıkıyor. eFinans sitenin mobil versiyonu ise responsive tasarım (bilgisayar, tablet ve mobil cihazların ekran çözünürlüklerine göre duyarlı davranan, kullanıcıya cihaz ve çözünürlük bağımsız olarak her platformda rahat bir gezinme sağlayan tasarım) ilkelerine uygun şekilde devreye aldı.

98f6007e-3258-462d-921a-39a6290bb9f2

eFinans yenilenen sitesiyle iyi bir dijital deneyim hedefliyor

eFinans’ın web sitesi deneyim tasarım ajansı Look tarafından yenilendi. Site öncelikle bilgisayar, tablet ve mobil cihazlarda aynı deneyimi sunacak şekilde tasarlanmış, sade ve kolay kullanılabilir arayüzü ile dikkat çekiyor. Mevcut web sitesinden alınan veriler, kullanıcı ihtiyaçları ve iş hedefleri doğrultusunda bilgi mimarisi ve içerik stratejisi yeniden oluşturularak, kullanıcıların tüm ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilecekleri ve başvuru yapabilecekleri iyi bir dijital müşteri deneyim sunması hedeflendi.

eFinans’ın web sitesi deneyim ile birlikte yenilenen alt yapısı da, yeni web teknolojileri ile hazırlanmış, arama motoru dostu semantik kod yapısı, tarayıcı ve cihaz uyumlu, hızlı erişilebilir, dinamik ve modüler özellikleriyle, marka için sürdürülebilir dijital bir varlık olarak ziyaretçilerini bekliyor.

Okan Murat Dönmez: Yeni kurumsal kimliğimiz mobiliteye de uygun

eFinans’ın yeni kurumsal kimliğine ilişkin görüşlerini açıklayan eFinans Genel Müdürü Okan Murat Dönmez, bu kimlikle dijital çağa uyum sağlamak istediklerini ifade etti. Okan Murat Dönmez, “Yeni logomuz ve site tasarımlarımız ayrıca mobilitenin gerekliliklerini de karşılıyor. Böylece dinamik ve yenilikçi yönlerimizi vurgulamış oluyoruz” dedi.

Filed in: Bankacılık, eFinans

Şunlara Göz Atın:

eFinans, Hepsiburada e-Ticaret Zirvesi Antalya Etkinliğine Katıldı eFinans, Hepsiburada e-Ticaret Zirvesi Antalya Etkinliğine Katıldı
Yeni Yılda e-İrsaliye Dönemi Başlıyor Yeni Yılda e-İrsaliye Dönemi Başlıyor
eFinans’tan e-Arşiv Fatura Alan Firmalara KEP Hediye eFinans’tan e-Arşiv Fatura Alan Firmalara KEP Hediye
eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik   

 

 
   

 

         
 

© 2018 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu