Odeabank Süreç Yönetiminde ARIS kullanıyor

     

Odeabank Süreç Yönetiminde ARIS kullanıyor

13 Kasım’da Consulta ve Software AG işbirliği ile Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen ARIS Kullanıcı Günü Türkiye Konferansı’nda (ARIS User Day Turkey) Türkiye’de ve dünyada dijital dönüşüm & süreç modelleme platformu ARIS’e dair kullanıcı deneyimleri masaya yatırıldı.

Konferansta Odeabank Organizasyon, Süreç Geliştirme ve Performans Yönetimi Müdürü Ahu Büyükkaya Süreç yönetimini anlattı.

Bankacılık sektörü için süreç yönetimi çok önemli

Kurumlar için süreç yönetiminde özellikle bankacılık sektöründe zaman ve insan kaynağını optimum düzeyde yönetmek gerektiğine dikkat çeken Büyükkaya, Odeabank’ın süreç yönetimine verdiği önemden bahsederken; “Yeni kurulmuş bir banka olarak süreç yönetimi iş planlarımızda öncelikli işlerden biri” diye konuştu.

Kuruluş aşamasında yoğun olarak süreçlerimizi oluşturmak için çalıştık

Simdiye kadar hangi süreç çalışmalarını yaptıkları ile ilgili soruyu yanıtlayan Büyükkaya; “Öncelikle kuruluş aşamasında yoğun olarak süreçlerimizi oluşturma telaşındaydık. Süreçlerimizi oluşturduktan sonra gözümüzden kaçan , optimizasyon gerektiren ve verimlilik anlamında bizi günlük yaşantımızda zorlayan noktaları iyileştirme anlamında çalışmalara başladık ve çalışmalarımız halen devam ediyor.” dedi.

ARIS hayatımızı çok kolaylaştırdı

Odeabank’ın bu süreç çalışmaları için kuruluş aşamasından beri ARIS uygulamasını kullandığını dile getiren Büyükkaya, Bank Audi Grubunun Türkiye bacağı olduklarını ve onların da Lübnan’da ARIS uygulamasını kullandığını söyledi. Özellikle kuruluş amasında ARIS uygulamasının faydalarından kendilerine bahsettiğini anlatan Büyükkaya, “Bize ARIS uygulamasını kullanmamızı tavsiye etmişlerdi, biz de bunun üzerine ARIS uygulamasını alıp kullanmaya başladık ve ARIS hayatımızı çok kolaylaştırdı.” diye konuştu.

Filed in: Ana Başlıklar, ARIS, Bankacılık, BPM - İş Süreçleri Yönetimi, Süreç Mükemmelliği

Şunlara Göz Atın:

eFinans, Hepsiburada e-Ticaret Zirvesi Antalya Etkinliğine Katıldı eFinans, Hepsiburada e-Ticaret Zirvesi Antalya Etkinliğine Katıldı
Yeni Yılda e-İrsaliye Dönemi Başlıyor Yeni Yılda e-İrsaliye Dönemi Başlıyor
eFinans’tan e-Arşiv Fatura Alan Firmalara KEP Hediye eFinans’tan e-Arşiv Fatura Alan Firmalara KEP Hediye
eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik eFinans’a Yeni Kurumsal Kimlik   

 

 
   

 

         
 

© 2018 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu