PayCommerce, Software AG’nin Dijital Kurumsal Platformu ile dünyanın en hızlı büyüyen sınır ötesi açık ödeme ağını genişletiyor

     

PayCommerce, Software AG’nin Dijital Kurumsal Platformu ile dünyanın en hızlı büyüyen sınır ötesi açık ödeme ağını genişletiyor

  • Software AG’nin Dijital Kurumsal Platformu ile PayCommerce müşterilerine daha hızlı, daha güvenilir bir küresel ödeme ağı ve merkezi sunuyor.
  • Bu ağ içerisinde yer alan gerçek zamanlı sahtekarlık denetimleri ve risk yönetim çözümleri ödeme güvenliğini artırıyor.
  • Ayrıca müşteriler, ödeme süreçlerini düzene koyarak riskleri yönetebiliyor, maliyeti düşürebiliyor ve mali işlevlerinde ciddi bir iyileşme sağlıyorlar.

Software AG bugün PayCommerce’in, dünya standartlarındaki sınır ötesi ödeme ağını genişletmek için Software AG’nin Dijital Kurumsal Platformunu seçtiğini duyurdu. Dünya lideri ödeme tedarikçisi PayCommerce artık müşterilerine daha hızlı ve daha güvenli ödeme çözümleri sunuyor. Bu çözümler kurumdan kuruma (B2B), kurumdan tüketiciye (B2C) işlemleri ve küresel ödeme ve tahsilatları kapsıyor.

paycommerce_0

PayCommerce CEO’su ve kurucusu Abdul Naushad görüşlerini şöyle belirtiyor: “PayCommerce Ağı,  küresel finans kurumlarını şirketler ve bölgesel ödeme sistemleriyle tek bir platform üzerinde buluşturan tek sınır ötesi elektronik ödeme ağına sahip.

Software AG bize sağlam ve güvenilir bir entegrasyon platformu sağlıyor. En önemlisi ise, bu platform işlem başlatma, kapama, uyum tarama, mutabakat ve raporlama dahil her türlü uluslararası B2B, B2C ve C2B işlemleri daha iyi bir şekilde düzenleme yeteneklerine sahip. Bizim ödeme çözümlerimiz müşterilerimizin ödeme süreçlerini düzene koymalarını sağlayarak, finansal risklerin önüne geçmelerine, maliyeti yüzde 80 düşürmelerine ve maliye işlevlerini iyileştirmelerine yardımcı oluyor.”

Software AG Müşteri İlişkileri Yöneticisi ve Yönetim Kurulu Üyesi Eric Duffaut, “PayCommerce’in büyüme hikayesi son derece ilginç. Fortune 100 şirketleri ve en büyük küresel finans kurumları arsında yer alan lider müşterilerle PayCommerce, akıllı ödeme endüstrisi ekosisteminin her köşesinde inovasyon sürekliliği sağlıyor. Dijital Kurumsal Platformumuzla onların olağanüstü başarılarına katkıda bulunabildiğimiz için gurur duyuyoruz” diyor.

Software AG’nin Dijital Kurumsal Platformu webMethods ve Apama Big Data akış analtiği dahil kullanıma hazır pek çok uygulama hizmetlerini içeren,  hizmet odaklı, olay-güdümlü ve API-özellikli bir geliştirme ortamı.  webMethods, entegrasyon ve süreç hizmetlerinin geliştirilmesini destekleyip tüm PayCommerce uygulamalarını ve sistemlerini birbirine bağlarken Apama da PayCommerce analistlerinin dolandırıcılık girişimlerini ve anormal davranışları denetlemelerini, analiz etmelerini ve eyleme geçmelerini ve olası zararların önüne geçmelerini sağlıyor.

Naushad sözlerine şöyle devam ediyor: “PayCommerce, 72 ülke arasında 80’den fazla para biriminde sınır ötesi ödeme yapmayı sağlayan kurumsal bir merkez ve küresel bir ağ sunuyor. PayCommerce’de bizler 80’den fazla muhabir banka ve ticari banka ile açık bir ödeme ağı ve bölgesel değişimli ödeme ağları oluşturduk ve tüm bunlar Software AG’nin Dijital Kurum Platformunu kullanarak ödeme merkezi platformumuza entegre oluyor. PayCommerce, ödemeler alanında inovasyonu güçlendirmeye devam ediyor ve kurumsal müşterilerimizin küresel ölçekte rekabet etmeleri ve destek almaları için konumlanmış bulunuyor. Müşterilerimiz bizim güvenilir ödeme platformumuzu kullanarak küresel banka ağımızla karşılıklı etkileşim kuruyor ve dünya genelinde ödeme ve tahsilat yapabiliyorlar.”

Filed in: Başarı Hikayeleri, Dijital İş Platformu Tags: , , ,

Şunlara Göz Atın

eFinans , Türkiye Sınırlarını Aşıyor eFinans , Türkiye Sınırlarını Aşıyor
webMethods Insight ile Hassas Veri Güvenlik Yazılımı webMethods Insight ile Hassas Veri Güvenlik Yazılımı
Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor Fujitsu tüm iş süreçlerini WebMethods ile yönetiyor
Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara Sundu Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara Sundu   

 

 
   

 

         
 

© 2018 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu