Software AG Dijital İş Platformunu Google Cloud Platformunda Kullanıma Sunmak İçin Google Cloud ile İş Birliği Yapıyor

     

Software AG Dijital İş Platformunu Google Cloud Platformunda Kullanıma Sunmak İçin Google Cloud ile İş Birliği Yapıyor

Software AG bugün Google Cloud Platformunda pazarda önemli konumda olan webMethods Hibrit Entegrasyon Platformunun hazırda kullanılabilirliğini ve Google Cloud Platformuyla olan işbirliğini duyurdu. Software AG ayrıca Dijital İş Platformunu da Google Cloud’da yılın ilerleyen ayları içerisinde sunacak.

  • webMethods Hibrit Entegrasyon Platformu artık Google Cloud’da kullanılabilir
  • Software AG Google Cloud’un veri ve analitik partner ekosistemine katılıyor
  • Gelecekte Google Cloud Metin özelliklerini desteklemek için planlar yapılıyor

google cloud

Software AG Kuzey Amerika başkanı ve COO’su olan Kevin Niblock: “Software AG’nin Google Cloud Platformu ile olan çalışması kurumsal müşterilerin webMethods Hibrit Entegrasyon Platformumuzu kullanarak eski altyapılardan açık, güvenli ve gelecekteki değişikliklere ayak uydurabilecek Bulut sistemlerine güvenli bir şekilde geçmelerine yardımcı olacak. Google ile olan eşsiz bağlantımızla, işletmelerin Bulut sistemlerine geçişine daha da iyi bir şekilde yardımcı olabiliriz.” diye kaydetti.

Software AG’nin webMethods Hibrit Entegrasyon Platformu, “The Forrester Wave™: İşletmeler için Hibrit Entegrasyon, Q4 2016” raporunda yer alması için Software AG’yi davet eden, öncü bir bağımsız araştırma firması olan Forrester Research tarafından “en önemli sağlayıcılar” arasında lider seçildi.

Software AG’nin CTO’su Wolfram Jost: “Hem şirket içi hem de Bulut modellerini desteklediği için Hibrit Entegrasyon şirketlerin nihayetinde ihtiyaç duyduğu bir şey. Sadece Bulut Entegrasyonu için ayrı bir altyapı oluşturmak başka bir bilgi silosunu yaratır ve bulut sistemini benimsemenin faydalarını azaltır. Google Cloud Platformunu da sunarak, müşterilerimiz için kullanılabilir olan Bulut seçeneklerini genişletiyoruz.”

Bu işbirliğinin bir sonucu olarak, Software AG müşterileri artık yaşamsal önem taşıyan entegrasyon altyapılarını işletmek ve çalıştırmak için Google Cloud Platformunu kullanabilir.

Filed in: Dijital Dönüşüm, Haberler, Software AG, WEBMETHODS Tags: ,

Şunlara Göz Atın

Software AG, Yeni Etkinliği İçin Geri Sayıyor Software AG, Yeni Etkinliği İçin Geri Sayıyor
Software AG Yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliği Altyapısını Açıklıyor – Şimdi Hazırla ya da Sonra Öde Software AG Yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliği Altyapısını Açıklıyor – Şimdi Hazırla ya da Sonra Öde
Software AG ARIS 10’a, Nesnelerin İnterneti ile GDPR için Yeni Görselleştirme Araçları ve Modelleme Özelliklerini İlave Ediyor Software AG ARIS 10’a, Nesnelerin İnterneti ile GDPR için Yeni Görselleştirme Araçları ve Modelleme Özelliklerini İlave Ediyor
Software AG’nin Sektörde Dünya Lideri Konumundaki İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ARIS 25 Yıl Rekoru Kırıyor ve Piyasaya Sunduğu Yeni Sürümüyle Geleceğin Stratejisini Belirliyor Software AG’nin Sektörde Dünya Lideri Konumundaki İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ARIS 25 Yıl Rekoru Kırıyor ve Piyasaya Sunduğu Yeni Sürümüyle Geleceğin Stratejisini Belirliyor   

 

 
   

 

         
 

© 3039 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu