Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara SunduSoftware AG (Frankfurt TecDAX: SOW) hybrid entegrasyon ve iş süreci yönetimi uyumu (BPMS) ‘nu içerisinde barındıran webMethods platformunun 180 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanıcılara sundu. Hybrid entegrasyon organizasyonların bulutla,telefonla, büyük veri ve IoT çözümleri ile birlikte dijital dönüşümler için iletişim kurmasına olanak tanırken, BPMS iş çevikliği için hızlı uygulama geliştirmeleri sağlayan bir yapıda olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. webMethods ücretsiz deneme sürümü aynı zamanda geliştiricilerin bulut uygulamalarını entegre etmelerine olanak sağlayan patentli Cloudstreams’i de içeriyor.

     

Software AG WebMethods’ta Son Sürümüne Dayalı En Kapsamlı Ücretsiz Deneme Sürümünü Kullanıcılara Sundu

Software AG webMethods’ta ücretsiz 180 günlük bir deneme sürümü sundu. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan deneme sürümü şunları içermekte;

  • WebMethods 9.10 ücretsiz deneme sürümü hybrid entegrasyon ve BPMS
  • Software AG son sürümüne dayalı en kapsamlı ücretsiz deneme sürümü
  • Sadece webMethods tek bir platform üzerinden ESB, B2B, MFT

Software AG (Frankfurt TecDAX: SOW)  hybrid entegrasyon ve iş süreci yönetimi uyumu (BPMS) ‘nu içerisinde barındıran webMethods platformunun 180 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanıcılara sundu. Hybrid entegrasyon organizasyonların bulutla,telefonla, büyük veri  ve IoT çözümleri ile birlikte dijital dönüşümler için iletişim kurmasına olanak tanırken, BPMS iş çevikliği için hızlı uygulama geliştirmeleri sağlayan bir yapıda olmasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. webMethods ücretsiz deneme sürümü aynı zamanda geliştiricilerin bulut uygulamalarını entegre etmelerine olanak sağlayan  patentli Cloudstreams’i  de içeriyor.

ucretsiz

TECHcommnunity’den indirme seçeneği ile ulaşılabilen webMethods hiçbir ücret talep etmemesinin yanı sıra, kurumlara  market-leading’in  son versiyonunu daha kolay bir biçimde değerlendirme imkanı tanıyor. Ayrıca, hybrid entegrasyon’nun ücretsiz deneme sürümü  yetenekleri B2B ağ geçidi ‘ticaret ağı’ ve dosya yönetimi transferi( MFT) ‘Aktif transfer’i de içeriyor.

“Bizim webMethods platformumuz hem kurum içi hem de bulutta kusursuz bir uygulama ağı, veri ve aygıt yaratan bütünlüklü bir entegrasyon çözümüdür.”

WebMethods BPMS ücretsiz deneme sürümü versiyonu esnek iş uygulamalarında süreç odaklı, görev odaklı ya da dosya yönetimi olarak yapılandırılmış olsa da,birleştime, çalıştırma ve gözlemlemle için gereken her şeyi yerine getirebilecek kapasiteye sahip olmasının yanında güncel uygulama geliştirme yetenekleri zengin kullanıcı bağdaştırıcıları için geliştirilmiş müşteri memnuniyeti ve yüksek seviye kullanıcı sözleşmesi olanağı sağlıyor.

WebMethods ücretsiz deneme sürümünün kullanılabilirliği ile birlikte, enerjik bir TECHcommunity kullanıcıları ve deneme sürümünden faydalananlar etkileşim halinde olarak  sözleşme için daha olumlu bir bakış açısına sahip oluyorlar. WebMethods takımı aynı zamanda aktif olarak en iyi pratiklerle birçok tecrübe paylaşarak, tecrübelerinden edindikleri FAQ’lar ve ipuçlarını webMethods’un yıllar boyunca süregelen gelişimini desteklemek için kullanmalarıyla birlikte, farklı iş problemlerine ve webMethods’un portfolyosundan nasıl kazanç elde edileceğine dair fikir sahibi oluyorlar.

Dijital dönüşüme yatırım yapacak şirketler, entegrasyonun tüm alana yayılmasını istemekle beraber eski sürüm uygulamalarına big data, mobil cihazları, cloud uygulamaları ve IoT sensörleriyle ulaşmak isterler. WebMethods platformu entegrasyonun tüm sahaya yayılması sırasında oluşan problemleri çözmesi ve kullanıcıların sistem entegrasyonuna hizmet vermesi için güçlü uygulamalar geliştirmesiyle işlevsel bir yapı sunuyor.

Software AG’nin Teknoloji Sorumlusu Lideri, Dr. Wolfram Jost ‘a göre : “Bizim webMethods platformumuz hem kurum içi hem de bulutta  kusursuz bir uygulama ağı ,veri ve aygıt yaratan bütünlüklü bir entegrasyon çözümüdür. Son sürüm webMethods platformu müşterilere API-led bağlantısı ve dijital dönüşüm stratejilerinin kalbindeki DevOPs’u yerleştirmeye olanak tanır. Ücretsiz deneme sürümünü sunarak IT profesyonellerine işlerinden nasıl fayda sağlayacaklarını öğrenmeleri ve keşfetmeleri konusunda yardımcı oluyoruz.”

Filed in: ERP - Kurumsal Kaynak Planlama, Haberler, Software AG Tags: ,

Şunlara Göz Atın

Software AG, Yeni Etkinliği İçin Geri Sayıyor Software AG, Yeni Etkinliği İçin Geri Sayıyor
Software AG Yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliği Altyapısını Açıklıyor – Şimdi Hazırla ya da Sonra Öde Software AG Yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliği Altyapısını Açıklıyor – Şimdi Hazırla ya da Sonra Öde
Software AG ARIS 10’a, Nesnelerin İnterneti ile GDPR için Yeni Görselleştirme Araçları ve Modelleme Özelliklerini İlave Ediyor Software AG ARIS 10’a, Nesnelerin İnterneti ile GDPR için Yeni Görselleştirme Araçları ve Modelleme Özelliklerini İlave Ediyor
Software AG’nin Sektörde Dünya Lideri Konumundaki İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ARIS 25 Yıl Rekoru Kırıyor ve Piyasaya Sunduğu Yeni Sürümüyle Geleceğin Stratejisini Belirliyor Software AG’nin Sektörde Dünya Lideri Konumundaki İş Süreçleri Yönetimi Yazılımı ARIS 25 Yıl Rekoru Kırıyor ve Piyasaya Sunduğu Yeni Sürümüyle Geleceğin Stratejisini Belirliyor   

 

 
   

 

         
 

© 2018 Dijital Dönüşüm. All rights reserved Click Carrot - sponsored by Software AG, eFinans, Consulta, Comparex

ERP | ERP Nedir | ERP Seçimi | CRM | CRM Nedir | CRM Seçimi | SAP Programı | SAP Nedir | SAP kursu